Головна  →  Аксемедін

До уваги користувачів!

 З 21 березня 2019 року Головна платформа лікарів «Аксемедін» та Національна Медична Академія Післядипломної Освіти ім. П.Л. Шупика запропонували перші чотири навчальні курси з можливістю отримати за них сертифікати!

 Інструкція для користувача Головної платформи лікарів «Аксемедін» з можливістю заповнення персонального освітнього портфоліо, яке, згідно з новим наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів», має бути в кожного лікаря.
У персональному портфоліо буде відображено інформацію про безперервний професійний розвиток лікаря за останні п’ять років. У майбутньому ці відомості забезпечать переваги перед іншими лікарями.
Заповнення портфоліо є одним із елементів верифікації лікаря на платформі.
Портфоліо є одним з етапів верифікації лікаря на платформі. Без заповненого на 70% портфоліо лікарю буде обмежений доступ до користування платформою з 1 червня 2019 року, а також лікарі з незаповненим портфоліо не можуть отримувати сертифікати про проходження навчальних курсів.
Користувачі, чиї портфоліо заповнені латиницею чи іншими мовами (або, які не заповнили ПІБ), не зможуть отримати сертифікат  та пройти верифікацію— його треба заповнити державною мовою!

 

Інструкція для користувача Головної платформи лікарів «Аксемедін»

Що таке «Освітньо-інформаційна платформа «Аксемедін»? 

Прес-реліз

Інструкція для реєєстрації на «Освітньо-інформаційній платформі «Аксемедін»

Інструкція для застосування доданої реальності "Accemedin AR+"

Інформаційно освітні повідомлення від ДОЗ

 

Версiя для друку

undefined 

 

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта

111