Головна  →  Анонси  →  26 серпня 2020

27 серпня відбудеться прес-брифінг у рамках інформаційної кампанії «30 секунд проти ХОЗЛ»

27 серпня об 11:00 відбудеться прес-брифінг у рамках старту інформаційної кампанії «30 секунд проти ХОЗЛ», що покликана підвищити обізнаність про ХОЗЛ (хронічне обструктивне захворювання легень), його вчасну діагностику та лікування.

Із нагоди старту кампанії до прес-брифінгу запрошені:

  • Ірина Микичак – заступниця Міністра охорони здоров’я України.
  • Ірина Волошина – доктор мед. наук, професорка кафедри сімейної медицини факультету післядипломної освіти Запорізького державного медичного університету, представниця Академії сімейної медицини України.
  • Тетяна Барановська – експерт з питань пульмонології Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації, лікар-пульмонолог вищої категорії.

У рамках інформаційної кампанії кияни та гості міста зможуть пройти швидкий тест легень.

Організатором заходу виступила Академія сімейної медицини України за підтримки Департаменту охорони здоров’я КМДА.

Місце проведення: парк ім. Тараса Шевченка.

Акредитація на захід триває до 26 серпня включно. Додаткова інформація за телефонами: Леся Дяк, +38 096 576 06 48,ldyak@be-it.com.ua; Анастасія Красноплахтич, +38 095 007 12 14,akrasnoplakhtych@be-it.com.ua.

Початок акредитації на місці – 10:45.

 

Довідково.

Хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ) – це захворювання легень, яке супроводжується респіраторними симптомами і обмеженням повітряного потоку внаслідок аномалій дихальних шляхів та/або альвеол, що виникають у зв’язку з довготерміновим вдиханням шкідливих часток та газів. ХОЗЛ – невиліковне захворювання, але його вчасна діагностика та лікування здатні покращити якість життя людини та допомогти їй жити довго та повноцінно без хронічного кашлю та задишки.

Перейти до спискуВерсiя для друку