Головна  →  Фахівцям  →  Профогляди працівників певних категорій
Новини. Оголошення.
Медичні комісії по проведенню медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах зі шківдливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічному обов'язковому медичному огляді осіб віком до 21 року.  
Медичні комісії по проведенню обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництва і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.
Медичні комісії по проведенню медичного огляду з метою вирішення питання про наявність або відсутність медичних протипоказань для отримання дозволу (ліцензії) на об'єкт дозвільної системи.

Медичні комісії по проведенню медичного огляду кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів та Медичні комісії ппроведенню профілактичного наркологічного огляду та його обов'язкові обсяги та обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів

Медичні комісії по проведенню медичного огляду осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Версiя для друку

undefined 

 

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта

111