Головна  →  Фахівцям  →  Охорона праці  →  Проведено семінар-нараду для інженерів та відповідальних осіб за охорону праці в медичних закладах

 

 

 Проведено семінар-нараду для інженерів та відповідальних осіб за охорону праці в медичних закладах 

  

                      

 

Департаментом охорони здоров’я  виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) спільно з Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я  організували та провели 21 травня 2019 року превентивний захід – семінар-нараду з охорони праці для інженерів  та відповідальних осіб за  охорону праці в закладах та установах охорони здоров’я за участю фахівців Головного управління Держпраці у Київській області та Фонду соціального страхування.

На семінарі були присутні більше 180 інженерів з охорони праці та відповідальних осіб за охорону праці. Також були присутні більше 15 головних лікарів та заступників головних лікарів. 

Головний спеціаліст з охорони праці Алексєєнко Т.С. Департаменту охорони здоров’я ВОКМР (КМДА) розповіла про заходи до Дня охорони праці, які пройшли в закладах та установах, підпорядкованих Департаменту охорони здоров’я, про стан охорони праці, про перевірки. Також була надана цікава інформація за результатами звітів  про стан охорони праці.  

Від Головного управління Держпраці в Київській області в семінарі прийняла участь  Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області Бровченко Т.Ф.  та розповіла про принципи реалізації контрольних функцій управління Держпраці, перевірки стану охорони праці в медичних закладах, про нову редакцію Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та набуде чинності 01.07.2019.

Вперше Головним управлінням Держпраці у Київській області було започатковано відмічати кращих інженерів з охорони праці, які працюють в медичній галузі.

Так за вагомий особистий внесок в охорону праці, створення та пропаганду безпечних і нешкідливих умов праці на виробництві, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці були відзначені інженери з охорони праці наступних закладів охорони здоров’я:

-         КМКЛ № 5;

-         КМКЛ № 9;

-         КМПБ № 1;

-         КМПБ № 2;

-         КМДКЛ № 9;

-         КНП «ЦПМСД № 2 Деснянського р-ну м. Києва»;

-         КНП КДЦ Дніпровського р-ну м.Києва

Від Фонду соціального страхування виступила начальник відділу профілактики страхових випадків – головний страховий експерт Бочарова О.Б. Вона розповіла про нещасні випадки, які трапились з працівниками  в медичній галузі міста Києва, про виплати відшкодувань потерпілим.  Головна теза – це робити все можливе для того, щоб не допустити нещасні випадки.

Від Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я виступила завідувач відділу охорони праці Мартинюк А.О. розповіла про громадський контроль з боку профспілок за станом охорони праці, про розробку розділу «Охорона праці» Колективного договору.

Почесною грамотою Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я  були нагороджені переможці конкурсу.

Присутні мали змогу задати питання виступаючи.

Департамент охорони здоров’я ВОКМР (КМДА) і в подальшому буде проводити  подібні заходи для  відповідальних за охорону праці в медичних закладах та  буде залучати до таких заходів провідних фахівців з питань охорони праці.

 

  

 

Версiя для друку

undefined 

 

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта

111