Головна  →  Громадянам  →  Обговорення  →  Стратегія розвитку міста Києва до 2035 року на засадах смарт-спеціалізації

Відповідно до розпорядження КМДА від 12.06.2019 № 1066 «Про утворення Керівного комітету з розробки Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року і Плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації» виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) починає розробку проєкту Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року на засадах смарт-спеціалізації.

Cмарт-спеціалізація - підхід, що передбачає аргументоване визначення суб’єктами регіонального розвитку в рамках регіональної стратегії окремих стратегічних цілей та завдань щодо розвитку видів економічної діяльності, які мають інноваційний потенціал з урахуванням конкурентних переваг регіону та сприяють трансформації секторів економіки в більш ефективні.

Розробка Стратегії розвитку міста Києва на засадах смарт-спеціалізації дозволить столиці залучати кошти секторальної підтримки ЄС та державного бюджету на реалізацію міських інфраструктурних та соціальних проєктів з метою підвищення конкурентоспроможності міста не лише на рівні країни, але й за її межами.
Запрошуємо громадськість, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації усіх форм власності надати пропозиції до проєкту Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року.

Заповнені форми з пропозиціями просимо надсилати на електронну адресу [email protected] з поміткою «Пропозиції до проекту Стратегії – 2035» до 15 вересня 2019 року.

Версiя для друку

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта