Головна  →  Коронавірус  →  В умовах карантину старші родичі потребують особливого піклування.

 

В умовах карантину старші родичі потребують особливого, не зовсім звичного піклування. Тоді, як у звичайному житті просто необхідно приділяти якомога більше уваги особистому спілкуванню з рідними, у наявній епідемічній ситуації найкраще, що можна для них зробити – максимально обмежити контакти. За даними останніх висновків міжнародних експертів ВООЗ групи з найвищим ризиком тяжкого перебігу коронавірусної інфекції та летальних наслідків – це люди, старші за 60 років з хронічними захворюваннями на кшталт гіпертонічної хвороби, цукрового діабету, серцево-судинними захворюваннями. Молода людина може хворіти, ледь це помічаючи, але «принести» безжальний для більш старших членів родини вірус в домівку.

Спілкуйтеся з рідними використовуючи різні сучасні способи зв’язку! Переконуйте їх не виходити з дому! Будьте впевненими, що вони мають номер телефону свого сімейного лікаря! Щодня цікавитися станом їхнього здоров’я! А продукти та інші речі першої необхідності доставляйте їм до дверей, використовуючи при цьому захисну маску!

Якщо ж хвороба не оминула – необхідно дослухатися рекомендацій лікаря, з яким підписано декларацію. Якщо лікар радить лікуватися вдома, залишатися та виконувати всі поради фахівця.

Версiя для друку

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта