Головна  →  Коронавірус  →  Вакцинація COVID-19  →  Запис на щеплення 24-27 червня у Центрі вакцинації проти COVID-19 уже доступний у сервісі Helsi.me – Валентина Гінзбург

Цього тижня щеплення від COVID-19 в Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі Міжнародного виставкового центру, для зареєстрованих на вакцинацію у додатку «Дія» будуть проводитися протягом 4 днів – у четвер, п’ятницю, суботу та неділю, з 24 до 27 червня.

Директорка Департаменту охорони здоров’я м. Києва Валентина Гінзбург закликала містян записатися на щеплення проти COVID-19, скориставшись сервісом helsi.me та обравши вільний і максимально зручний для себе день та час.

«Підтвердження запису буде надіслано у смс. Його потрібно показати при вході до пункту вакцинації разом із попередньо зареєстрованою заявкою на щеплення у додатку «Дія». Також необхідно взяти паспорт та ідентифікаційний код», – пояснила Валентина Гінзбург.

Євген Донець, СЕО сервісу Helsi.me розповів, що дані про проведену вакцинацію відображаються в безкоштовному додатку Helsi, а також в електронному кабінеті користувача на сайті: «Повідомлення про необхідність отримання наступної дози вакцини також прийде в додаток. Його можна звантажити безкоштовно у AppStore та Google Play».

«Раджу мешканцям столиці скористатися можливістю попереднього запису, прийти чітко на визначений час та швидко і без очікування щепитися. Будь ласка, за можливості не випробовуйте себе у «живій черзі» – спека, яку нам обіцяють синоптики у найближчі дні, може нашкодити здоров’ю тих, хто вирішить провести багато часу під сонцем. А ще нагадую про те, що дуже бажано мати декларацію з лікарем. У цьому випадку процес вакцинації проходить набагато швидше», – підсумувала Валентина Гінзбург.

 
Версiя для друку

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта