Головна  →  Новини  →  15 грудня 2015

Михайло Радуцький проінспектував ремонт Центру термічних уражень та реконструктивно-відновлювальної хірургії

Михайло Радуцький проінспектував ремонт Центру термічних уражень та реконструктивно-відновлювальної хірургії

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Радуцький здійснив робочу поїздку до відремонтованого Київського міського центру термічних уражень та реконструктивно-відновлювальної хірургії Київської міської клінічної лікарні №2 (вул. Краківська, 13).

«Останній ремонт тут проводився у 1999 році. У зв’язку з невідповідністю санітарно-гігієнічних вимог для перебування даної категорії пацієнтів, міська влада прийняла рішення про виділення 950 тис. грн для капітального ремонту боксів. Також було виділено 220 тис. грн на поточний ремонт допоміжних приміщень та місць загального призначення. За рахунок цих коштів відремонтовано та обладнано 4 бокси, сестринську і маніпуляційну кімнати та операційну», – розповів Михайло Радуцький.

Він зауважив, що актуальність виконання капітального ремонту боксованих палат шокової реанімації гостро назріла при наданні медичної допомоги постраждалим під час подій на Майдані та бойових дій у зоні АТО. За цей період було проліковано понад 30 осіб – учасників подій на Майдані Незалежності та 24 – постраждалих у зоні АТО.

«Загалом кінцевим результатом капітального ремонту я задоволений. Він виконаний досить якісно та відповідно до сучасних стандартів. Це одна з небагатьох лікарень столиці, керівництво якої вміє направити кошти і зусилля у правильне русло та досягти максимального результату. Лікарський склад також заслуговує поваги, адже тут працюють професіонали своєї справи», – підсумував заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Радуцький.

Більше фото події у галереї

 

Довідково.

Київський міський центр термічних уражень та реконструктивно-відновлювальної хірургії надає спеціалізовану допомогу мешканцям Києва, що постраждали від опіків полум’ям, термічних та хімічних уражень, опіків дихальних шляхів, холодових травм, електротравм та їхніх наслідків, а також постраждалим при втраті шкіряного покрову. У середньому кожний рік у Центрі проліковується 1700 хворих, у т.ч. 750-780 дітей та підлітків, проводять 700 оперативних втручань. У реанімаційних відділеннях у середньому за рік проліковуються 450 хворих.

За останні роки у практику діяльності Центру впроваджено нові методи лікування хворих з опіками та їхніми наслідками:

  • раннє хірургічне лікування глибоких опіків;
  • превентивне хірургічне лікування глибоких опіків та відморожень із застосуванням складних шкірних та шкірно-м’язових клаптів;
  • сучасні методи детоксикації та компонентної трансфузійної терапії (плазмоферез у ранні строки, плазмоцитоферез);
  • сучасні методи оперативної реабілітації хворих з наслідками опіків та травм шкіри (пластика складними клаптями та дерматензія, пластика на судинній ніжці).
Перейти до спискуВерсiя для друку

undefined 

 

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта

111