Головна  →  Новини  →  7 лютого 2024

«Київтеплоенерго» розгорнуло мобільні котельні для опалення двох корпусів лікарні, зокрема опікового центру, поки триватиме ремонт тепломережі

КП «Київтеплоенерго» розгорнуло дві мобільні котельні, щоб забезпечити опаленням медичний заклад у Дніпровському районі, доки триватимуть ремонтні роботи на тепломагістралі. Енергетики оперативно доставили на територію лікарні пересувні котельні, підключили їх до теплопунктів будівель і розпочали подачу тепла. Про це повідомляє комунальне підприємство.

Сьогодні вранці, 7 лютого, внаслідок масованої ракетної атаки на столицю сталось пошкодження магістрального трубопроводу, в результаті чого без тепла залишились 355 житлових будинків та соціально важливі заклади в Дніпровському районі.

Мобільні котельні підключили до двох корпусів Київської міської клінічної лікарні № 2, зокрема до опікового центру, оскільки через специфіку лікування пацієнтів опіковий центр першочергово потребує дотримання відповідних температурних режимів.

Мобільні котельні працюватимуть до завершення ремонту тепломережі та відновлення централізованого теплопостачання.

Нагадаємо, що «Київтеплоенерго» закупило пересувні мобільні котельні на випадок надзвичайної ситуації в місті. Вони зможуть забезпечити опаленням критично важливі заклади столиці на час проведення ремонтних робіт.

Перейти до спискуВерсiя для друку

undefined 

 

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта

111