Головна  →  Фахівцям  →  Охорона праці  →  Заходи охорони праці
Всесвітній день охорони праці 2022 Щороку МОП визначає тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці. Як і в усьому світі, в Україні з урахуванням цієї теми розробляють План заходів із відзначення Дня охорони праці. Новий девіз  Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі — 2022: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» (World Day for Safety and Health at Work 2022 — Act together to build a positive safety and health culture). У МОП підкреслили, що наявність надійної системи охорони праці, що включає конструктивну участь урядів, роботодавців, працівників, суб’єктів охорони здоров’я та всіх відповідних сторін на національному рівні та рівні підприємств, має вирішальне значення для захисту умов праці та забезпечення безпеки і здоров’я працівників. Завдяки ефективному соціальному діалогу уряд та соціальні партнери можуть брати активну участь на всіх етапах процесів прийняття рішень з охорони праці. Це важливо як під час розробки та перегляду політики і нормативно-правової бази з питань охорони праці для вирішення постійних та нових проблем у галузі охорони праці, так і під час їх практичного застосування на робочому місці. Соціальний діалог не тільки сприяє вдосконаленню політик та стратегій у галузі охорони праці, а й допомагає швидше та з більшою ефективністю їх реалізовувати.
 
Проведено інформаційно-консультативний захід для інженерів та відповідальних осіб за охорону праці в медичних закладахна тему: «Питання розслідування випадків інфікування медичних працівників гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 згідно з  Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від  17 квітня 2019  № 337».
 
 
 
 
 
 
 
 

Керівникам столичних закладів охорони здоров’я, підприємств, установ та організацій доручено посилити протиепідемічний режим

ПАМЯТКА Запобігання конфліктних ситуацій між лікарем та пацієнтом

Проведено інформаційно-консультативний захід для інженерів та відповідальних осіб за охорону праці в медичних закладахна тему: «Актуальні питання з охорони праці: проведення навчання з охорони праці, новий порядок розслідування нещасних випадків, роль профспілки в покращенні роботи з охорони праці в закладах охорони здоров’я »

Щодо проведення інформаційно-консультативного заходу з охорони праці

Проведено семінар-нараду з охорони праці 2019. Підсумки

До Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я спільно з Департаментом охорони здоров’я ВОКМР (КМДА) провели конкурс з охорони праці і відзначила кращі колективи.

Щодо проведення семінару з охорони праці 21 травня 2019 року  

Організація медогляду в 2019 році

Проведення превентивних заходів з охорони праці – запорука попередження травматизму на робочому місці

До Всесвітнього дня охорони праці проведено семінар-нараду для інженерів та відповідальних осіб за охорону праці в медичних закладах

До Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я спільно з Департаментом охорони здоров’я ВОКМР (КМДА) провели конкурс з охорони праці і відзначила кращі колективи.

До Всесвітнього дня охорони праці проведено семінар-нараду для інженерів та відповідальних осіб за охорону праці в медичних закладах  (фото 12)

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУИЗ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ У 2018 РОЦІ ЗАХОДІВ З НАГОДИ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ

Щодо проведення семінару з охорони праці

 

Версiя для друку

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта