Головна  →  Новини  →  5 квітня 2022

У столиці розширено мережу працюючих медико-соціальних експертних комісій (+адреси та телефони)

У столиці розширено мережу працюючих медико-соціальних експертних комісій (МСЕК). Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

Вона нагадала, що під час проведення воєнних дій Київський міський центр медико-соціальної експертизи з 1 квітня організував роботу двох МСЕК для огляду мешканців Києва (у тому числі, заочного) на лівому та правому берегах столиці. Наразі цей перелік розширено.

«Так, до роботи спеціалізованої нейроофтальмологічної МСЕК та Дніпровської міжрайонної МСЕК доєдналися спеціалізована туберкульозно-пульмонологічна МСЕК, яка оглядатиме (зокрема, заочно) хворих із захворюванням органів дихання та інфекційними захворюваннями, а також з 11 квітня – спеціалізована радіологічна МСЕК, яка оглядатиме (у тому числі, заочно) контингент хворих із захворюваннями, пов’язаними з наслідками аварії на ЧАЕС та з онкологічною патологією будь-якої локалізації, хворих із патологією вищої нервової діяльності, які направляються на комісію вперше», – розповіла Валентина Гінзбург.

Документи приймають щодня від голів лікарсько-консультативних комісій лікувально-профілактичних закладів або лікуючих лікарів. Пацієнти, яким необхідний цей вид медичної допомоги, мають звернутися до лікуючих лікарів (профільних або сімейних) за місцем фактичного перебування.

У разі, якщо лікарі недоступні, або виникають додаткові питання, на час воєнної російської агресії голови МСЕК готові надавати консультації особисто, а саме:

  • спеціалізована нейроофтальмологічна МСЕК (вул. Саксаганського, 100) –Григорів Оксана Богданівна, (050) 551-37-30;
  • Дніпровська міжрайонна МСЕК (вул. Петра Запорожця, 26) – Кропива Володимир Васильович, (067) 506-68-34;
  • спеціалізована туберкульозно-пульмонологічна МСЕК (вул. Володимирська, 47) – Дмитришина Інна Миколаївна, (067) 681-34-59;
  • спеціалізована радіологічна МСЕК (поновлює роботу 11 квітня, вул. Миколи Пімоненка, 10) – Процик Наталія Любомирівна, (063) 627-94-92;
  • спеціалізована травматологічна МСЕК (поновлює роботу 11 квітня та оглядатиме хворих із патологією опорно-рухового апарату, які направляються на комісію вперше, вул. Волоська, 47) – в. о. голови МСЕК Ільїн Юрій Володимирович, (098) 294-66-61.
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта