Київ, як і решта міст, виконуватиме рішення уряду про так званий «карантин вихідного дня» – Володимир Бондаренко
Київ, як і решта міст України, має виконувати рішення уряду про так званий карантин вихідного дня. Про це повідомив радник Київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.
«Постанова Кабміну, якою запроваджено ці додаткові обмеження, є нормою прямої дії і обов’язкова для виконання, погоджуємось ми концептуально із підходом уряду чи ні. Отже, з опівночі суботи у Києві почне діяти низка визначених урядом обмежень. За дотриманням їх мають слідкувати правоохоронні органи», – наголосив Володимир Бондаренко.
При цьому, зазначив Володимир Бондаренко, постанова має однаково працювати для усіх без виключення суб’єктів.
«Нагадаю, що уряд ввів загальний карантин, поширивши протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони, на всі регіони країни. А столиця перебувала саме у помаранчевій зоні, тому те, що стосується робочих днів тижня, для нас не змінюється. Ми просто виконуємо постанову уряду», – уточнив радник міського голови.
Нагадаємо, відповідно до рішення уряду, у період із 00:00 суботи до 00:00 понеділка на території України з 14 листопада 2020 р. до 30 листопада 2020 р. забороняється:
1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім доставки замовлень та замовлень на винос;
2) приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
3) приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
4) приймання відвідувачів суб’єктами, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення (салони краси, магазини промтоварів тощо);
5) діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів;
6) приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.
За рішенням уряду, у вихідні дозволяється:
1) здійснення послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на виніс;
2) робота автозаправних комплексів, технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів;
3) робота банків;
4) медична практика;
5) робота операторів поштового зв’язку;
6) робота магазинів, у яких щонайменше 60% торговельної площі відведено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами.
Детальніше – читайте у постанові Кабінету Міністрів.