Головна  →  Новини  →  10 червня 2015

З метою профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань у столиці відбудеться соціальний проект «Крок до Життя. Перевір себе»

З метою профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань у столиці відбудеться соціальний проект «Крок до Життя. Перевір себе»

У столиці, з 6 червня стартуватиме соціальний проект «Крок до Життя. Перевір себе» – проведення днів профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань в рамках «Майстерні здоров’я». Так, протягом червня-липня заходи відбуватимуться:
6 червня, за адресою: вул. Вербицького, 5 (КНП «КДЦ №1» Дарницького району), вул. Лунанчарського, 5 (КНП «КДЦ» Дніпровського району);
11 та 26 червня, 1, 3 та 10 липня – виїзна акція. Обстеження працівників підприємства м. Києва;
13 червня, за адресою: вул. Закревського, 81/1 (КНП «КДЦ» Деснянського району) та вул. Симиренка, 10 (КНП «КДЦ» Святошинського району);
19 червня та 13 липня – обстеження працівників телевізійних каналів;
27 червня – КНП «КДЦ» Оболонського району (вул. Тимошенка, 14) та КНП «КДЦ» Подільського району (вул. Мостицька, 9);
30 червня – проведення наради з проміжного моніторингу проекту. Адреса: вул.: вул. Прорізна, 19 (Департамент охорони здоров’я КМДА);
4 липня – КНП «КДЦ» Печерського району (вул. Підвисоцького, 13) та у КНП «КДЦ» Шевченківського району (вул. Саксаганського, 100);
11 липня – КНП «КДЦ» Голосіївського району (просп. Голосіївський, 59-А); КНП «КДЦ» Солом’янського району (вул. Гарматна, 36), а також у Національному Інституті раку.

Окрім того, 13 липня, відбудеться проведення круглого столу (підсумкового) та прес-конференція, за участю народних депутатів членів Міжфракційного об’єднання з питань профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями, представників Департаменту охорони здоров’я КМДА, Національного інституту раку, ГО «Київське Лікарське Товариство, Асоціації Приватної медицини України.

Також, 15 липня відбудеться виїзна акція у Колонній залі КМДА.

Зауважимо, що соціальна акція відбуватиметься за підтримки Міжфракційного депутатського об’єднання з питань профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями, Департаменту охорони здоров’я КМДА, Національного інституту раку, Київського міського клінічного онкоцентру, ГО «Київське Лікарське Товариство», Асоціації Приватної медицини України та депутата Київради Олени Єскіної.

План заходів з реалізації соціального проекту «Крок до Життя. Перевір себе»

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

undefined 

 

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта

111