Головна  →  Новини  →  18 квітня 2022

У столиці поновлено роботу ще двох медико-соціальних експертних комісій – Валентина Гінзбург (+адреси та телефони)

Із 18 квітня в столиці відновлюють свою роботу ще дві медико-соціальні експертні комісії –Центральна МСЕК № 2 та спеціалізована кардіологічна МСЕК № 2. Про це киян проінформувала директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

За її словами, київська міська влада з першого дня широкомасштабного вторгнення робила все необхідне, щоб містяни мали максимальний доступ до різних видів медичної допомоги.

«Так, було вжито всіх заходів, щоб не було перервано роботу сімейних лікарів, прийом вузькими спеціалістами в консультативно-діагностичних центрах. Було налагоджено роботу пунктів невідкладної стоматологічної допомоги, онлайн-консультування, роботу служби психологічної підтримки телефоном тощо. «Швидкі» безвідмовно виїжджали на екстрені виклики, лікарні працювали у посиленому режимі, адже медики надавали допомогу не лише профільним хворим, а й рятували поранених. Наразі ж ми поступово відновлюємо надання менш критичних, але не менш важливих для киян медичних послуг. Зокрема таких, як медико-соціальна експертиза», – зазначила Валентина Гінзбург.

Директорка Департаменту нагадала, що Київський міський центр медико-соціальної експертизи з 1 квітня організував роботу двох МСЕК для огляду мешканців Києва (у тому числі, заочного) на лівому та правому берегах столиці. Поступово цей перелік розширювався і наразі в столиці працюють 7 МСЕК.

У Департаменті охорони здоров’я зазначили, що документи приймають щодня від голів лікарсько-консультативних комісій лікувально-профілактичних закладів або лікуючих лікарів. Пацієнти, яким необхідний цей вид медичної допомоги, мають звернутися до лікуючих лікарів (профільних або сімейних) за місцем фактичного перебування.

У разі, якщо лікарі недоступні, або виникають додаткові питання, в умовах воєнного стану голови МСЕК готові особисто надавати консультації телефоном із понеділка по п’ятницю із 10:00 до 12:00.

  • Мешканців правого берега (окрім мешканців Солом’янського району) оглядає Спеціалізована нейроофтальмологічна МСЕК за адресою: вул. Саксаганського, 100.

Голова МСЕК – Григорів Оксана Богданівна, 050-551-37-30.

  • Мешканців лівого берега оглядає Дніпровська міжрайонна МСЕК за адресою: вул. Петра Запорожця, 26.

Голова МСЕК – Кропива Володимир Васильович, 067-506-68-34.

  • Спеціалізована туберкульозно-пульмонологічна МСЕК оглядає ( у т. ч. заочно) контингент хворих із захворюванням органів дихання та інфекційними захворюваннями, а також мешканців Солом’янського району за адресою: вул. Володимирська, 47.

Голова МСЕК – Дмитришина Інна Миколаївна , 067-681-34-59;

  • Спеціалізована радіологічна МСЕК оглядає ( в т. ч. заочно) контингент хворих із захворюваннями, пов’язаними з наслідками аварії на ЧАЕС та з онкологічною патологією будь-якої локалізації, хворих з патологією вищої нервової діяльності, які направляються на МСЕК вперше за адресою: вул. Миколи Пімоненка, 10.

Голова МСЕК – Процик Наталія Любомирівна, 063-627-94-92.

  • Спеціалізована травматологічна МСЕК оглядає (у т. ч. заочно) контингент хворих із патологією опорно-рухового апарату, які направляються на МСЕК вперше, за адресою: вул. Волоська, 47,

В. о. голови МСЕК – Ільїн Юрій Володимирович, т. +38(098)294-66-61

  • Центральна МСЕК № 2 м. Києва, розташована за адресою: вул. Тарасівська, 2/21, оглядає наступний контингент хворих: військовослужбовців (ЗСУ, МВС, СБУ тощо),  хворих по оскарженню рішень первинних МСЕК та у разі складних експертних випадків.

Голова ЦМСЕК № 2 – Ломарьова Галина Борисівна, т.044-288-06-49.

  • Спеціалізована кардіологічна МСЕК № 2 м. Києва, яка буде оглядати хворих із серцево-судинною патологією, розташована за адресою: вул. Ризька, 1.

Голова комісії- Вітів Світлана Ярославівна, 067-770-32-77.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта