Головна  →  Новини  →  25 травня 2023

У застосунку «Київ Цифровий» стартувало нове опитування про надання медичних послуг

У застосунку «Київ Цифровий» запустили опитування для мешканців столиці про зручність надання медичних послуг у Києві. Місто прагне більш ґрунтовно проаналізувати потреби містян та визначити основні інструменти, які можна запропонувати всім, хто хоче отримувати послуги медичного обстеження та підтримки онлайн. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Завдяки опитуванням, ми розуміємо настрої містян, їхню думку, що їх турбує, які питання потребують першочергової уваги. Щодо «медичного опитування» ми маємо на меті визначити рівень обізнаності та задоволеності в наданні медичних послуг для містян – як онлайн, так і офлайн», – сказав Петро Оленич.

Участь в опитуванні можуть взяти всі користувачі застосунку з наявним BankID. Знайти його можна у розділі «Електронна демократія». Воно триватиме до 8 червня.

«Київ Цифровий» – мобільний застосунок, створений у 2021 році. Додаток надає користувачеві можливість поповнювати зі смартфона транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, голосувати за проєкти з благоустрою міста та електронні петиції.

undefined

Перейти до спискуВерсiя для друку

undefined 

 

 

 

 

 

 

 

Цифрова освіта

111